Tüp Bebek Embriyo Takip Sistemi

Time Lapse 7/24 Embriyo Takip Enkübatörü

Embriyolarınız İdeal Rahim Ortamında Sürekli Olarak İzlenebilsin

British Kıbrıs Tüp Bebek Hastanesi ekibi olarak alanının en gelişmiş time lapse 7/24 embriyo izleme inkübatörünü tedavilerimizde kullanıyoruz. Böylece embriyolarınızı 7 gün 24 saat izleyebiliyor, gelişimlerinin her anını takip edebiliyoruz.

Embriyolarınız 7/24 gözetim altında

Teknolojik gelişmeler tüp bebek tedavisindeki başarı şansını artırsa da en çok katkı sağlayan gelişmeler doğayı iyi anlayıp doğal şartları başarıyla sağlayabilenlerdir. Embriyolara en sağlıklı gelişme ortamının sağlanmasının ve sürekli gözetim imkanının, tüp bebek tedavilerinde başarı şansını artırdığı neredeyse kesindir*. İşte Miri® TL bize tam da bu noktada, en iyi şekilde yardımcı oluyor. *Araştırmalar %10-20 arasında bir başarı artışını işaret etmektedir.

Miri® TL başarı şansınızı benzerlerinden daha çok nasıl artırabilir?

Birbirinden ayrı altı bağımsız embriyo kültür odacığı sayesinde, operasyonel süreçlerde embriyoların rahatsız edilme ihtimali daha da azalır. Özel tasarımlı kültür tabağı sayesinde daha fazla embriyonuz bir arada güvenle saklanır. Bugüne kadar geliştirilenlerin en iyilerinden olan yazılımı, embriyologlara en iyi embriyoların takibinde ve seçiminde yardımcı olur.