Tüp Bebek Yumurta Takviyesi

Tandem Siklus ile Gebelik Şansını Artırıyoruz

Tandem siklus (yumurta takviyesi), yumurta rezervi azalmış kadınlarda normal tüp bebek işleminin yanında, aynı işlemin bir de donör yumurtasıyla denenmesidir.

Tandem siklus işleminde yumurtalarınız aynı tüp bebek işlemindeki gibi toplanır. Bu sırada, seçtiğiniz donör yumurtası da toplanır. Sonrasında iki yumurta grubu da partnerinizin spermiyle laboratuvar ortamında döllenir. Eğer yumurtalarınızın dönüştüğü embriyolar sağlıklıysa yalnızca sizin embriyolarınız kullanılır. Ancak embriyolar sağlıklı değilse bir anlamda yedek olarak tutulan donör yumurtalarıyla elde edilen embriyolar kullanılarak işlem tamamlanır.

Yani aslında öncelikle sizin yumurtalarınızla normal tüp bebek işlemine başlanır, yumurta donasyonu işlemi aynı anda yedek olarak ilerletilir.

Tandem siklus için kullanacağınız bağışlanmış yumurtaları, bölgenin en geniş yumurta donörü havuzundan güvenle ve tam istediğiniz özelliklerde seçmek için yumurta donörü arama sistemimize göz atın.

Tandem (yumurta takviyesi) tedavisinde yumurtalıklarınızın başarı şansını arttırmak için hastanemizde kullanabileceğiniz ileri seviye teknik ve teknolojiler:

– Embriyonuzun sürekli ve rahatsız edilmeden takibi için Time Lapse Embriyo Takip ve Enkübasyon Cihazı – Embriyoskop
– En iyi transfer zamanının belirlenmesi için ERA Testi